הסלון של
ויקטוריה

מעצבת שיער
מקצועית

אודות

הסלון של ויקטוריה הממוקם בעיר רחובות הוא סלון שבו העיצוב שיער משלב ניסיון של 20 שנה עם שיטות יצירתיות, חדשנות ואמנות. המספרה משרתת נאמנה אין ספור לקוחות מהסביבה וגם ממרחק.
ויקטוריה, המתמחה בעיצוב שיער והוכשרה בבתי הספר המובילים בעולם התחילה את דרכה המקצועית בארה”ב כאשר השתלבה במספרות מהשורה הראשונה ולמדה את רזי המקצוע אצל הטובים ביותר. עם חזרה ארצה הקימה ויקטוריה את הסלון ברחובות שצבר שם ומוניטין ונותן שירות במיומנות ומסירות.

שירותי הסלון

תספורות

תספורת אישה היא אמנות, אצל ויקטוריה לפני כל תספורת נעשית מלאכת מחשבת כדי להבין את רצון הלקוחה ולספק לה את האופציות הרלוונטיות למאפייני השיער שלה.

החלקות

תעשיית ההחלקות תופסת תאוצה בשנים האחרונות, ולעיתים התוצאה הסופית פוגעת בשיער, אצל ויקטוריה תקבלי אבחון מקצועי למצב השיער ולפיו קבלי את ההחלקה המתאימה לך.

צבעים

גוונים, אומברה, בליאז’ וכו’.. ויקטוריה הבקיאה בכימיית הצבעים עושה שימוש בחומרים איכותיים בלבד, תוך כדי ניסיון רב בערבוב צבעים וטיפולים כימיים בשיער.

פאות

עיצוב פאה שונה מעיצוב שיער רגיל במובנים רבים, ויקטוריה המתמחה בעיצוב פאות מכירה היטב את כלל המאפיינים והמגבלות כדי לספק לך את הפאה המושלמת.

גלריה

לקוחות מספרים

שעות פתיחה

ראשון - חמישי
20:00 - 10:00